Pastatų administravimas

Pastatų administravimas vykdomas taikant inovatyvias vadybos technologijas bei dirbant kartu su kvalifikuotais ir didelę patirtį turinčiais partneriais, todėl mes siūlome aukščiausio profesionalumo paslaugas.


Teikiamos kompleksinės pastatų administravimo paslaugos verslui ir namams:


  • Inžinerinių tinklų techninė priežiūra, aptarnavimas ir gedimų šalinimas. Atliekame vėdinimo sistemų, šildymo sistemų, vandentiekio, nuotekų sistemų, kondicionierių ir šaldymo įrangos, priešgaisrinio vandentiekio techninę priežiūrą, aptarnavimą.

  • Statinių techninė priežiūra. Nuolatinių stebėjimų metu vizualiai tikriname statinio pagrindines konstrukcijas bei inžinerinę įrangą, fiksuojame pastebėtus defektus, avarijų ar griūties pavojus, siūlome numatomas priemones trūkumams pašalinti, nustatome statybinių tyrinėjimų poreikį, pastato remonto (rekonstrukcijos), defektų šalinimo darbų poreikį.

  • Pastatų ūkio valdymo administravimas. Siūlome pastato ūkio valdymo organizacinius darbus, komunalinių paslaugų ir kitų tiekėjų sutarčių, namo patalpų duomenų ir techninės dokumentacijos tvarkymą, bendravimą su pastato patalpų savininkais, buhalterines paslaugas, kokybės kontrolę, valymo paslaugas, lauko teritorijos tvarkymą ir priežiūrą.

  • Bendravimas ir bendradarbiavimas su savivaldybe ir valstybės institucijomis, siekiant užtikrinti kokybišką ir savalaikį paslaugų suteikimą.

Tinkamas pastatų administravimas reikalauja patirties

Šiam darbui svarbu išsirinkti įmonę, turinčią patyrusius, atestuotus specialistus, išmanančius savo darbą, kad būtų išvengta bet kokių nesklandumų. Pastatus administruojanti įmonė visus reikiamus specialistus visada turi vienoje vietoje, tad nesvarbu kurioje vietoje beiškiltų netikėta problema – į ją visada bus tinkamai sureaguota.

Atminkite, kad būtina nuolatinė pastato inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra, siekiant užtikrinti maksimalų eksploatavimo laiką, bei minimalius kaštus. Mes nuolat pateikiame pasiūlymus, kaip galima maksimaliai efektyviai valdyti pastatą, siekiant užtikrinti žemiausius kaštus gyventojams.

Turime ilgametę darbų su įvairiais klientais patirtį, o siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo – kokybė visada išlaikoma nepriekaištinga, darbai atliekami laiku, pateikiamo aiškios ataskaitos ir vertinimai.

Norėdami susisiekti, ar gauti atsakymus, į jums rūpimus klausimus, užpildykite apačioje esančią formą, arba paspauskite kontaktai.

Pastatų administravimas
Pastatų administravimas

SUSISIEKITE

ir mūsų vadybininkai pateiks Jums išsamų komercinį pasiūlymą – Jums patogiu laiku ir forma.