Fasadų valymas

FASADŲ VALYMAS - Inovatyvi technologija IONIC


Fasadų valymas atliekamas pasitelkiant inovatyvią, itin kokybišką ir ekologišką valymo vandeniu technologiją IONIC.

Aukšto slėgio vandens srove fasadus valome nuo purvo, samanų ir kerpių augimo, paukščių išmatų, rūdžių. Fasadų plovimas specialiai filtruotu ir aktyvuotu (jonizuotu) vandeniu švariai nuvalo paviršius ir jie neapsineša taip greitai kaip nuvalyti kitais būdais.

Profesionaliai atliekamas darbas - raktas į sėkmę

Profesionaliai atliekamas fasadų valymas reikalauja ne tik kokybiškos ir inovatoriškos technikos, bet ir daugybės žinių, kaip tinkamai atlikti darbus, siekiant maksimalaus rezultato.

INOSERVICE, patyrusių ir ambicingų specialistų komanda, jau yra įvertinta tiek didžiausių Lietuvos įmonių, tiek ir valstybinių institucijų, kurių fasadų valymas buvo patikėtas mūsų specialistams.

Mes jau daugiau nei 15 metų teikiame valymo paslaugas, kurių viena sudedamųjų dalių yra fasadų valymas. Esame tikri šios srities profesionalai, puikiai išmanantys savo darbą ir galintys garantuoti klientui, už atliekamų darbų kokybę.

Išbandykite mus ir įsitikinkite, jog galime tapti puikiais Jūsų pagalbininkais.

Privalumai:

  • Fasadų valymas, naudojant mūsų technologiją, atliekamas tris kartus greičiau už paprastą rankinį plovimą. Taip sutaupomas laikas, o laikas – pinigai.

  • Darbai atliekami iki 12 metrų aukščio nenaudojant jokių kėlimo mechanizmų, taip galima pasiekti pastatų langus sudėtingiausiose vietose.

  • Labai veiksminga sistema valant visus plaunamus paviršius, tokius kaip stiklą, rėmus, palanges, fasadą (aliuminį, metalinį, plastikinį ir kt.), tentą, sienas, ženklus, transporto priemones, lėktuvus, laivus ir kt.

  • Sistema yra ekologiška, naudojanti tik švarų, išvalytą vandenį. Papildomai nereikia jokių cheminių valiklių.

  • IONIC sistemos švariu vandeniu nuvalyti paviršiai neapsineša taip greit, kaip nuvalyti kitais būdais. Ši sistema itin vertinama vakarų šalyse.

  • Dėka IONIC technologijos fasado valymo kaina yra mažesnė, nei standartiškai atliekamos paslaugos, o kokybė – geresnė.


Žemiau galite matyti, kaip fasadų valymas IONIC technologija buvo atliekamas Vilniaus miesto savivaldybei.

Fasadų valymas - VIDEO


INOSERVICE valymo paslaugų įmonė, teikia visas su valymu ir pastatų administravimu susijusias paslaugas, tiek privatiems, tiek juridiniams asmenims. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę šią nuorodą – VALYMO PASLAUGOS

valymo paslaugos, fasadų valymas 6
valymo paslaugos, fasadų valymas 4
valymo paslaugos, fasadų valymas 7

SUSISIEKITE

ir mūsų vadybininkai pateiks Jums išsamų komercinį pasiūlymą – Jums patogiu laiku ir forma.