Valymo paslaugos

Kokybiškos patalpų valymo paslaugos

Tai gerokai daugiau, nei paprastas dulkių, ar purvų valymas. Profesionalios valymo paslaugos reikalauja ne tik atsidavimo darbui, bet ir daugybės žinių, kaip tinkamai elgtis vienoje, ar kitoje situacijoje.

Neteisingai atliekamas patalpų valymas gali ne tik nepašalinti nepageidaujamų medžiagų ar kvapų, bet ir pridaryti rimtų nuostolių užsakovui. Būtent todėl yra taip svarbu rinktis tą valymo paslaugų įmonę, kuri turi ilgametę patirtį, kurioje dirba patyrę švaros specialistai ir kuri gali garantuoti už savo darbų kokybę.

Domina valymo paslaugos?

Patalpų valymo paslaugos:

 • Higienos priemonių – oro gaiviklių, tualetinio ir rankšluostinio popieriaus, skysto muilo ir kt. tiekimas.

 • Stalviršių ir kitų paviršių valymas, kiliminės dangos siurbimas, grindų plovimas.

 • Šiukšlių surinkimas, išnešimas, maišelių keitimas. Šiukšlių dėžių valymas ir dezinfekavimas, esant reikalui.

 • Virtuvės ir san.mazgo paviršių valymas, kriauklės, bide, klozeto valymas.

 • Purvą ir drėgmę sugeriančių kilimėlių nuoma, keitimas.

 • Fasadų valymas (inovatyvia IONIC technologija)

 • Teikiamos profesionalios konsultacijos. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, kurie nuolat gilina žinias ir yra tikri profesionalai šioje srityje.


Inoservice patalpų valymo paslaugos Vilniuje

teikiamos laikantis aukščiausių švaros standartų, naudojant patikimą, profesionalams skirtą įrangą. Visi mūsų specialistai yra puikiai apmokyti ir parengti sklandžiai, greitai, profesionaliai atlikti savo darbą.

Patalpų valymas (kur nėra būtinas specialus valymas) atliekamas naudojant sertifikuotas priemones (valiklius, šampūnus), nesukeliančias alergijų ar kitų neigiamų žmogaus reakcijų. Esant reikalui naudoti sudėtingas chemines priemones, visada iš anksto perspėjame klientus, suderiname veiksmus, imamės visų priemonių, kad užtikrintume visišką darbuotojų saugumą.

Valymo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone teikiamos klientui patogiu, iš anksto suderintu laiku. Turime ilgametę darbų su įvairiais klientais patirtį. Siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo nustatoma patraukli valymo paslaugų kaina, o kokybė visada išlaikoma nepriekaištinga.

Tiek specialios, tiek ir kasdienės valymo paslaugos, gali būti teikiamos ir kituose miestuose. Susisiekite telefonu (+370 650 550 33) ar elektroniniu paštu (info@inoservice.lt) ir mes suteiksime visą informaciją, aptarsime sąlygas, bei paskaičiuosime, kokia galėtų būti valymo paslaugų kaina.

valymo paslaugos
valymo paslaugos
valymo paslaugos

Kokybiškas PATALPŲ VALYMAS ir teritorijų priežiūra


 • Kasdieninės biurų, gamybinių patalpų ir sandėlių, požeminių mašinų stovėjimo aikštelių, viešųjų įstaigų, prekybos centrų, ligoninių, sveikatos psichikos centrų, pramogų ir laisvalaikio centrų, viešbučių, sporto kompleksų, bankų, mokyklų, valdžios institucijų, gyvenamųjų ir daugiabučių namų valymo paslaugos.

 • Kasdieninės teritorijos priežiūros ir valymo paslaugos: lapų grėbimas, šaligatvių takų šlavimas, sniego kasimas, praėjimų barstymas smėlio ir druskos mišiniu žiemos metu, žolės pjovimas ir priežiūra, gėlynų ir gyvatvorių priežiūra, medžių genėjimas ir t.t.

valymo paslaugos vilniuje, teritoriju prieziura

SPECIALAUS VALYMO darbai


 • Generalinis patalpų valymas ir dezinfekcija.

 • Stiklinių paviršių, vitrinų, veidrodžių, langų valymas. Nuvalome visus purvus, bei nešvarumus, nepalikdami jokių lašelių, ar nutekėjimų, o turima profesionali įranga, leidžia išvalyti net sunkiausiai pasiekiamas vietas.

 • Kiliminės dangos plovimas. Profesionalus kilimo valymas prailgina jo tarnavimo laiką, pagerina patalpų oro kokybę ir sumažina ligas galinčių sukelti mikroorganizmų kiekį. Mūsų darbuotojai nuo kiliminės dangos pašalina net 99 proc. nemalonių kvapų: šlapimo, vėmalų, pelėsių, grybelio, pieno produktų, drėgmės, rūkalų, puvėsių, fermentinių maisto likučių ir kt. Po valymo nebelieka įvairios kilmės dėmių: vyno, kraujo, kavos, klijų, kramtomosios gumos, dažų, vaško, avalynės tepalo, rašalo, dervų ir kt. Atidavę savo kilimą į profesionalų rankas tikrai liksite patenkinti.

 • Minkštų baldų valymas. Kai namuose laikosi nemalonus, diskomfortą sukeliantis kvapas, priežastis gali būti tai, kad čiužiniuose ir balduose kaupiasi dulkės, pelėsis, pleiskanos, erkutės. Problemai panaikinti reikalingas profesionalus giluminis minkštų baldų plovimas ir valymas. Garantuojame ilgesnį baldų tarnavimą.

 • Kietų grindų plovimas ir padengimas vašku ar polimerine plėvele. Atliekame parketo padengimą apsaugine polimerine plėvele: atnaujinama grindų danga, atsiranda blizgesys, pagyvėja spalva, suteikiama apsauga nuo mechaninių įbrėžimų, batų dryžių ir pan. Grindų dengimas vašku skirtas sukurti aukštos kokybės vaškuotus paviršius. Vaškavimas mediniam paviršiui suteikia gyvumo, blizgumo, sustiprina natūralią medienos struktūrą. Daugeliui žinoma, kad vaškuojamas parketas, linoleumas ir kitos kietos dangos išsilaiko daug ilgiau nei nevaškuojamos. Pirmiausia grindys nugruntuojamos, tada išvaškuojamos dviem sluoksniais, vėliau jas galima impregnuoti ir padengti polimerinėmis medžiagomis (jei klientas pageidauja). Išvaškuotos grindys apsaugomos nuo nešvarumų, įbrėžimų, yra lengviau valomos bei spindi.

 • Automobilio salono valymas. Paprastai yra trys salono valymo būdai: salono siurbimas, salono pilnas sausas valymas, salono giluminis bei cheminis valymas. Dažniausiai automobilio salonui reikia siurbimo, dulkių valymo. Plaunami kilimėliai, valoma bagažinė, langai. Sėdimos vietos, grindys, durelių apmušalai valomi aukštos kokybės valymo priemonėmis su plaunančiu siurbliu, kuris ne tik valo nešvarumus, naikina blogą kvapą, bet ir pašalina pačias mažiausias kenksmingas daleles t.y. bakterijas, grybelius – ligų sukėlėjus.

 • Fasadų valymas. Pastato išorės – vitrinų, sienų, palangių, langų valymas.

valymo darbai, valymo paslaugos, langu plovimas, fasadu valymas 2
valymo darbai, valymo paslaugos, kilimines dangos plovimas
valymo darbai, valymo paslaugos, minkstu baldu valymas
valymo darbai, valymo paslaugos, automobilio salono valymas
Kam teikiame paslaugas:

Patalpų valymo paslaugos Vilniuje teikiamos biurams, gamybinėms patalpoms ir sandėliams, požeminių mašinų stovėjimo aikštelėms, autoservisams, viešosioms įstaigoms, prekybos centrams, ligoninėms, sveikatos priežiūros centrams, pramogų ir laisvalaikio centrams, viešbučiams, sporto kompleksams, bankams, mokykloms, valdžios institucijų pastatams, gyvenamųjų namų ir daugiabučių gyventojams.

Išbandykite mus ir įsitikinkite, jog galime tapti puikiais Jūsų pagalbininkais tiek kai reikalingi kasdieniai, tiek specialūs, rečiau reikalingi valymo darbai. Galime užtikrinti, jog valymo paslaugų kaina pilnai atitiks mūsų aukštą kokybę.

Valymo paslaugų kaina

Kaina priklauso nuo daugelio faktorių: kokios paslaugos užsakomos, koks patalpų plotas, koks valymo dažnumas ir kt., todėl apsibrėžti tikslią kainą, neaptarus visko detaliai su klientu, yra neįmanoma.

Siekdami užtikrinti, jog valymo paslaugų kaina yra reali ir adekvati, visada tai pilnai aptariame ir išsiaiškiname su klientu, kad tiksliai žinodamas mūsų įkainius ir prisiimamą atsakomybę, galėtų tinkamai nuspręsti – rinktis mus.

Jei domina patalpų valymo paslaugos Vilniuje ir norite susisiekti, bei gauti atsakymus, į jums rūpimus klausimus, užpildykite apačioje esančią formą, arba paspauskite KONTAKTAI

Kodėl mes:

Inoservice turi patyrusią ir ambicingą komandą, kuri jau daugiau nei penkiolika metų palaiko švarą gyvenamuosiuose namuose, įvairiose įmonėse, įstaigose ir valstybinėse institucijose.

Turime sukaupę daug vertingos patirties, kuria kasdien dalinamės su savo klientais. Kiekvienas iš jų, nesvarbu ar tai kelių kvadratų biuras, ar tūkstančius kvadratinių metrų užimantis valstybinis pastatas, yra vienodai svarbus.

SUSISIEKITE

ir mūsų vadybininkai pateiks Jums išsamų komercinį pasiūlymą – Jums patogiu laiku ir forma.