DUK

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


Yra nustatytas darbų kainininkas atskiroms paslaugoms. Kiekvienas klientas turi individualių poreikių, todėl, atsižvelgiant į juos, taikoma atitinkama skaičiavimo sistema. Galime pradžiuginti, mes turime lanksčią nuolaidų sistemą.

Taip. Naudojame specialias graffiti valymo priemones, valiklius.

Taip. Pasitelkę kėlimo įrangą ar autopakėlėją, šaliname nuo pastatų stogų, vandens nubėgimo latakų susikaupusį purvą ir augmeniją. Valome užsikimšusius lietvamzdžius.

Tokiu atveju vartotojas turi teisę reikalauti iš paslaugų teikėjo: pakeisti netinkamos kokybės paslaugą tinkamos kokybės paslauga; atitinkamai sumažinti paslaugos kainą; per protingą terminą neatlygintinai pašalinti suteiktos paslaugos trūkumus; atlyginti suteiktos paslaugos trūkumų pašalinimo išlaidas.
Vartotojas vietoj šių reikalavimų gali vienašališkai nutraukti paslaugos teikimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už paslaugą sumokėtą kainą.
Paslaugų teikimo metu praradus ar sugadinus gaminį, paslaugų teikėjas turi pakeisti lygiaverčiu gaminiu, o kai vartotojas nesutinka arba nėra galimybių pakeisti – atlyginti gaminio vertę, įvertinus gaminio nusidėvėjimą.
Mes rekomenduojame baldus ir čiužinius valyti bent kartą į metus, kad būtų minimaliai sumažintos alerginės reakcijos ir pašalinami įvairiausi nešvarumai, kurie ir sukelia alergijas. Be to, dažniau valydami baldus juos ilgiau išlaikysite naujus ir nenusidėvėjusius!
Kilimus taip pat reikėtų valyti gana dažnai, nes į juos dulkės ir purvas dar greičiau susigeria.
Tai valymas, plovimas specialiai prafiltruotu ir aktyvuotu (jonizuotu) vandeniu. Aktyvuotas vanduo pasižymi puikiomis valymo savybėmis, nereikia jokių cheminių valiklių. Ši langų valymo sistema yra labai veiksminga valant visus plaunamus paviršius, tokius kaip stiklą, rėmus, palanges, fasadą (aliuminį, metalinį, plastikinį ir kt.), tentą, sienas, ženklus, transporto priemones, lėktuvus, laivus ir kt.
IONIC valymo sistema daug greitesnė nei kiti valymo metodai. Valymo paslaptis – švarus vanduo. Nepaliekama jokių dėmių ant išvalytų paviršių, visas valymas – tai tik purvino paviršiaus nuplovimas. Švariu vandeniu nuvalyti paviršiai neapsineša taip greit kaip nuvalyti kitais būdais.

Kokybiškos valymo paslaugos yra šis tas daugiau, nei dulkių, ar purvų valymas. Profesionalus švaros palaikymas, reikalauja ne tik atsidavimo darbui, bet ir daugybės žinių, kaip veikti vienokioje, ar kitokioje situacijoje. Neteisingas valymas gali ne tik nepašalinti nepageidaujamų medžiagų, bet ir pridaryti rimtų nuostolių užsakovui. Būtent todėl yra taip svarbu rinkits valymo paslaugas, kurias atlieka ilgametę patirtį turintys švaros specialistai. Mes jau daugiau nei 10 metų teikiame valymo paslaugas. Turime sukaupę daug vertingos patirties. Išbandykite mus ir įsitikinkite, jog galime tapti puikiais Jūsų pagalbininkais. Mums svarbus kiekvienas klientas.

Atėjus iš ryto į darbą, norisi savo darbo vietą rasti švarią ir tvarkingą. Teikiamios biuro valymo paslaugos: grindų valymas drėgnu būdu, kiliminių dangų siurbimas ir plovimas, dulkių valymas nuo visų paviršių, baldų (stalų, kėdžių, spintų, spintelių) valymas, technikos (kompiuterių) valymas, šiukšlių surinkimas, išnešimas ir rūšiavimas, šiukšlių dėžių valymas, sanitarinių mazgų valymas, stiklinių durų, pertvarų, veidrodžių valymas, dėmių valymas, indų plovimas, gėlių priežiūra.

Įmonėje dirbantys profesionalai vidaus ir išorės valymo darbus atlieka naudodami pažangiausią įrangą bei aukštos kokybės valymo priemones. Ypač didelis dėmesys skiriamas naujų darbuotojų atrankai ir jų apmokymui. Įmonės darbuotojai dalyvauja įvairiuose seminaruose, tarptautinėse parodose, semiasi patirties iš skirtingų šalių ekspertų, domisi naujausiomis valymo tendencijomis ir viską, ką išmoksta, stengiasi pritaikyti savo darbe.